top of page

Bizi Yakından Tanıyın

Uygar Kolej Kahramanmaraş Onikişubat ilçesinde yer alan eğitimde çağdaş, bilişsel ve öğrenci merkezli eğitim anlayışı, yeni eğitim öğretim tekniklerine uygun yaklaşımlar ve V.I.P eğitimi temeline alarak faaliyetlerini sürdürmektedir.

Yenilikçi eğitim anlayışını 2014 yılından bu yana 12 şubesi ile devam ettiren Uygar Kolejleri Türkiye’de V.I.P eğitim yaklaşımı ile adından söz ettirmeye devam etmektedir.

Akademik, sanatsal, spor ve sosyal faaliyet alanlarında başarıları ile adından söz ettiren Uygar Kolejleri Türkiye genelinde 12 kampüs okulu ile anaokulundan liseye sahip olduğumuz uzman eğitim kadrosuyla çağdaş ve girişimci nesiller yetiştirmeyi kendine hedef edinmiştir.

Uygar Koleji her öğrencinin okulun teknolojik ve sosyal imkânlarından eşit düzeyde yararlanması gerektiğini savunduğu için Butik Okul konsepti ile eğitim ve öğretim hizmeti vermektedir.

5 – 18 kişilik özel sınıflarda öğrencilerimiz için birebir eğitim fırsatını sağlıyoruz. Yoğunlaştırılmış yabancı dil eğitimimiz ile geleceklerine emin adımlar ile ilerlemelerinin önünü açıyoruz.

3.jpg
Boş Derslik

Biz, sizin yerinize her ayrıntıyı düşündük...

Sınıf içi mevcutların düşük olması demek, öğretmenin öğrencileri ile daha fazla ilgilenmesi ve öğrencileri daha yakından takip etmesine olanak sağlamakta. Öğrencilerimizin gelişim sürecini yakından takip eden öğretmenlerimiz, kolaylıkla her öğrencisi için ayrı programlar hazırlayabilmektedir. Sınıf mevcudunun az olması öğrencilerimize sınıf içerisinde daha fazla söz sahibi olmakta olanak sağlamakta bu şekilde, söz sahibi olan öğrencilerimizin kendilerine olan güvenleri artmaktadır.

Uygar Kolejinde 15 Kişilik sınıf mevcutları ile eğitim verilmesinin en önemli nedeni öğrencilerimizi birebir ve yakından tanımak, yetenek, becerileri, eğilimlerini daha kolay anlayabilmek ve bu şekilde kariyer seçimlerinde en doğru biçimde yönlendirme sağlayabilmektir.

Okulumuz 1500 m2 sosyal alan ile pek çok butik okulun sağladığı sosyal etkinlik alanından daha geniş bir sosyal alana sahiptir.

Robot Yapımı

Biz, sizin yerinize her ayrıntıyı düşündük...

Atölye çalışmaları, Uygulamalı eğitim metodu, Kişisel gelişim ve Koçluk sistemi gibi pek çok farklılığı bünyesinde barındıran Uygar Koleji, Çocuklarımıza öz güvenli, ne istediğinden emin, potansiyelini her gün arttıran ve artan potansiyelini en iyi şekilde değerlendirebilen bireyler olmaları yolunda fırsatlar sunar.

Uygar Koleji olarak her gün düzenli olarak Etüt çalışmaları yürütürüz. Öğrencilerimizin ders saati boyunca aldığı tüm verilerin aynı gün içerisinde bilgiye dönüşmesi bizim için çok önemlidir.

Uygar Koleji standartların üstünde eğitim sunmaya devam ediyor. Öğrencilerimizin gelecekte ihtiyaç duyacakları beceriler ve nitelikler de dâhil olmak üzere her açıdan donanım sahibi bireyler olmaları adına birçok eğitim programı ile hizmet veriyoruz.

Robot Yapımı
LOGO-01.jpg
bottom of page